درباره ما

 

 شرکتی دانش محور، مبتکر، جوان، با انگیزه در مسیر تعالی و شکوفایی کارکردهای نوین

آمده ایم که بهترین باشیم

55.jpg

معرفی و تاریخچه شرکت نانو فراز سپاهان


گروه متخصصین شرکت نانو فراز سپاهان با هدف طراحی و تولید پوشش‏های محافظتی و آبگریز با تکنولوژی نانو و تمرکز بر حفظ محیط زیست، مطالعات و تحقیقات خود را از سال 1388 آغاز نمود و در اسفند سال 1390 با تاسیس شرکت نانو فراز سپاهان در شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان فعالیت خود را به عنوان اولین ارائه دهنده پوشش‏های نانویی در زمینه مصالح ساختمانی به صورت رسمی بسط و گسترش داده است. این شرکت با ثبت علامت تجاری و ثبت اختراع، دارای گواهی تاییدیه نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های دانش بنیان تولیدی مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و کسب تائیدیه خواص محصول از مراکز مهم پژوهشی صنعتی می باشد. همچنین شرکت افتخار برترین ایده ‏ی صادراتی دانش بنیان در سال 1393 را در سازمان توسعه تجارت ایران کسب نمود.
شرکت نانو فراز سپاهان افتخار می‏ کند که به عنوان شرکتی معتبر، چابک، پویا، کارآفرین و پذیرای تغییر و تحول شناخته شده است و تلاش می کند با تکیه بر دانش تیم فنی و متخصص خود و کارکنان با انگیزه و با استفاده بهینه از منابع موجود، محصولاتی با کیفیت بالا جهت افزایش سطح رضایت مندی مشتریان تولید کند. این شرکت می کوشد با به کارگیری آخرین فناوری های نوین دنیا و منطبق با استانداردهای جهانی، محصولاتی با کیفیت بالا تولید کند و کسب و کار مشتریان خود را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.
لازم به ذکر است، شرکت نانو فراز سپاهان به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه توليد و ارائه پوشش‏هاي نانو و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ به شمار می‌رود. هدف اصلی ما با نگاه به آینده تلاش در جهت معرفی و کاربردی کردن این فناوری به صنعت و مردم کشور عزیزمان ایران می باشد.

 

 

مجموعه فعالیت‌های شرکت به شرح ذيل خلاصه می‌شود:

1- خدمات مشاوره‏اي و توليد انواع پوشش هاي نانویی براي سطوح مختلف از جمله آجر، بتن، سیمان، گچ، کاهگل، سنگ های طبیعی و مصنوعی، چوب، شیشه، فلز و .... به منظور حفاظت، آبگریز و ضدآب کردن، کاهش نفوذ و حذف آسان گرد و غبار، خاک، چربی، نقاشی های دیواری، چسب و .... از بناهای تاریخی و کلیه دیوار های داخلی و خارجی ساختمان ها
2- ارائه فرمول های خاص طبق نوع سطوح و نوع آلاینده ها از جمله سطوح آنتی باکتریال و ....
3- خدمات مشاوره اي در مورد سطوح خاص و یا ایجاد خواص متفاوت در زمینه رنگ و پوشش

 

 

 

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :11
بازديد روز گذشته :6
بازديد اين هفته :61
بازديد اين ماه :224
مجموع آمار بازديد ها :61923

جدیدترین اخبار نانوفراز سپاهان

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان فن آفرینی 2، واحد 103، شرکت نانو فراز سپاهان کد پستی: 8415683175

دفترمرکزی: 09130844702 و 03133932432 و 03133932431

واحد مشاوره و فروش: 03132686714
info@nanofaraz.com

عضویت در خبرنامه نانو فراز سپاهان

نانوفراز در شبکه های اجتماعی

JoomShaper