حضور شرکت نانو فراز سپاهان در اولین همایش هدایت نتایج تحقیقات دانشگاهی به سمت تدوین استانداردهای ملی و بین المللی

نخستین همایش ملی هدایت نتایج تحقیقات دانشگاهی به سمت تدوین استانداردهای ملی و بین المللی 26 آبان ماه 1394 با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان، جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و اداره کل استاندارد استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
در این همایش خانم دکتر مریم شهرکی رییس هیات مدیره و مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت نانو فراز سپاهان با ارایه سخنرانی با عنوان استاندارد ملی پوشش نوین خودتمیزشونده پایه آب – ویژگی ها و روش آزمون به معرفی محصولات فرازپوش و آزمون‏های استاندارد لازم برای تایید خواص این محصولات پرداخت.
شایان ذکر است: طی مذاکرات صورت گرفته در این جلسه با سرکار خانم مهندس خضرایی مدیر کل دفتر تدوین سازمان ملی استاندارد ایران، قرار بر این شد که شرکت نانو فراز سپاهان به دبیریت تدوین خانم دکتر شهرکی پیشنهاد تدوین استاندارد ملی پوشش نوین خودتمیزشونده پایه آب را به اداره کل استاندارد ارایه دهد و دفتر تدوین سازمان ملی استاندارد ایران نیز حمایت‏های لازم را در این زمینه فراهم آورد.
این همایش در سه محور تدوین استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از نتایج پروژه های تحقیقاتی دانشگاهی، آشنایی با استانداردهای ملی و بین المللی و تأثیر آن ها درکیفیت کالاها و خدمات و تدوین استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از پایان نامه ها و رساله های مقاطع تحصیلی تکمیلی درتالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
در این آئین رییس دانشگاه صنعتی اصفهان استاندارد را از ضرورت های جدی در همه ابعاد زندگی دانست و در پایان با اشاره به لزوم بهره گیری از دانش در تدوین استانداردها و به دنبال آن نقش آفرینی کشور در عرصه بین‏المللی، بر مشارکت بیش از پیش دانشگاهیان و تحقیقات دانشگاهی در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی تأکید کرد.

 4.gif 3.jpg

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :11
بازديد روز گذشته :6
بازديد اين هفته :61
بازديد اين ماه :224
مجموع آمار بازديد ها :61923

جدیدترین اخبار نانوفراز سپاهان

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان فن آفرینی 2، واحد 103، شرکت نانو فراز سپاهان کد پستی: 8415683175

دفترمرکزی: 09130844702 و 03133932432 و 03133932431

واحد مشاوره و فروش: 03132686714
info@nanofaraz.com

عضویت در خبرنامه نانو فراز سپاهان

نانوفراز در شبکه های اجتماعی

JoomShaper