advertise

سوالات متداول

شرکت یک لیست کامل از همکاران خود در تمام ایران دارد و طبق آن، شما دوستان گرامی را راهنمایی خواهد کرد.
برای شروع محاسبه لازم است بدانید هر یک کیلو از هر محلولی آبی حدود ۳ تا ۵ مترمربع را پوشش‏دهی می‏کند. طبق این قاعده میتوانید برای هر محصول محاسبات قیمت یک متر را بدست آورید. به طور مثال: هر یک کیلو نانوپوشش ۱۰۴NFS- بعد از رقیق سازی تبدیل به ۴ کیلو می‏شود (چون با سه کیلو آب رقیق می‏شود)، حالا اگر ۴ کیلو را ضربدر ۵ مترمربع کنیم عدد بیست به دست می‏آید، پس یک کیلو نانوپوشش حدود ۲۰ متر مربع را پوشش‏دهی می‏کند. قابل ذکر است این میزان پوشش‏دهی برای سطوح آجری که جذب بالایی دارند در نظر گرفته شده و برای سطوح سنگی میزان پوشش‏دهی بیشتر است. حالا قیمت یک کیلو آمده در سایت را تقسیم بر متراژ کنید. یعنی اگر قیمت یک کیلو ۱۶۰ هزار تومان باشد و ۲۰ مترمربع را پوشش می‏دهد، هر متر مربع ۸هزار تومان برای مشتری هزینه دارد. البته باید هزینه داربست و یا افراد صخره نورد و نیز شستشو نمای کثیف هم به کل هزینه‏ها اضافه ‏شود.
این محصولات در کارخانه شرکت نانو فراز سپاهان به طور تخصص برای ضد آب و لک کردن نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‏گیرند. حتی برای دیوارهای عمودی که باران‏خور هستند بسیار مناسب می‏باشند و بارانی با سرعت بالا را دوام می‏آورند و مانع ورود آب به داخل ساختمان می‏شوند. هیچ نانو پوششی جایگزین ایزوگام و رنگ استخری نمی‏باشد، ولی قبل از اجرای رنگ استخری در قسمت زیر لایه جهت جلوگیری از تبله شدن رنگ استخری و یا مخلوط با رنگ کاربردی . مناسب می‏باشد.
شما می‏توانید از قسمت نمایندگان سایت لیست نمایندگان شرکت را ببینید و از طریق نمایندگان خرید کنید.
گروه متخصصین نانوفرازسپاهان با هدف طراحی و تولید پوشش‏های محافظتی و آبگریز با تکنولوژی نانو و تمرکز بر حفظ محیط زیست در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به عنوان اولین ارائه دهنده پوشش‏های نانویی در زمینه مصالح ساختمانی به صورت رسمی بسط و گسترش داده است. شرکت نانوفرازسپاهان دارای گواهی ثبت علامت تجاری و گواهی ثبت اختراع، کسب گواهینامه نانومقیاس از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و جزو شرکت های دانش بنیان تولیدی مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری می باشد و به عنوان شرکت‌ پیشرو در زمینه تولید پوشش‏های نانو و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، تائیدیه خواص مختلف محصولات خود را منطبق با آخرین استانداردهای جهانی ASTM و ISO از مراکز مهم پژوهشی صنعتی دریافت کرده است. هدف اصلی ما با نگاه به آینده تلاش در جهت معرفی و کاربردی کردن این فناوری به صنعت و مردم کشور عزیزمان ایران می‏باشد.
بله. اگر ساخت آشپزخانه و حمام اشکال سازه‏ای نداشته باشد می‏توانید درز‏ها را خالی کرده و داخل آنها از کد NFS-۲۰۲۸IMP با قلم مو اجرا کنید و سپس درزها را با مواد مرغوب پر کنید و دوباره روی آن را کد NFS-۱۰۴ یا NFS-۲۰۲۸IMP اجرا نمایید. اگر در نما از سنگ‏های با سوراخ قابل مشاهده با چشم استفاده کرده‏اید بهتر است اول روی آن ماستیک یا بتونه بزنید و سپس کد NFS-۲۰۲۸IMP یا NFS-۲۹۰ اجرا نمایید.
با استفاده از شوینده Bioclean-۳۳۱ با احتیاط کامل، سطح سنگ و کاشی کاملاً تمیز می شود. حتما برای سنگ شوینده را روی یک قسمت تست کنید و در صورت نیاز با ۳ برابرآب رقیق کنید و بعد استفاده نمایید. بعد از اعمال شوینده بر روی سطح کاشی و سنگ، پس از گذشت ۵ تا ۱۰ دقیقه سطح را با واترجت بشوئید. بهتر است قبل از اجرا، حتی مدت زمان ماندن شوینده روی سطح با دقت تست شود.
بله. به راحتی با اسپری و پولیش دادن می‏توانید چوب را از تورم و پوسته پوسته شدن محافظت کنید. حتی روی میز نهار خوری و میز پذیرایی کنار مبل بسیار مناسب است. شما می‏توانید هنگام سفارش MDF هم از ام‏دی‏اف‏کار بخواهید تا قبل از PVC کردن ابتدا روی لبه‏ها یا اصطلاحاً نری‏ها برای شما نانو اجرا کند و بعد PVC کند. برای اطلاع از جزئیات می‏توانید به راهنمای کاربردهای نانو چوب در سایت مراجعه نمایید.
می‏توانید فیلم‏های آموزشی را از سایت دانلود کنید. می‏توانید برگه مشخصات فنی هر محصول را مطالعه کنید. می‏توانید هشدارهای اجرای هر محصول را در سایت مشاهده کنید.
شما می‏توانید با مراجعه به منو راهنمای مصرف کنندگان سایت شرکت نانو فراز سپاهان به به راحتی کاربرد انواع محصولات را ببینید و محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
کد NFS-۲۰۲۸IMP یا NFS-۲۹۰ برای کف از جنس آجر و نیز سنگ‏های لایمستون بسیار کاربردی است و باعث می‏شود در دراز مدت به دلیل عدم جذب آب، سالم و بدون فرسایش و بدون لکه بمانند. در واقع چون جذب آب کل سطح به صفر رسیده است مصالح ساختمانی را در مقابل تمام خسارت‏های ناشی از جذب
شرکت نانو فراز سپاهان تمام تست‏های مربوط به کارایی و کیفیت محصول را انجام داده است و شما می‏توانید با مراجعه به سایت شرکت در منوی درباره نانو فراز قسمت تاییدیه‏ها آن‏ها را ملاحظه کنید و هر تست بر طبق یک استاندارد بین‏المللی انجام شده که شما می‏توانید طبق روش آن، خودتان تست‏ها را تکرار کنید و سپس محصول مناسب خود را انتخاب کنید.
رزین‏ها چون قابلیت تنفس سطح را می‏بندند آسیب جدی به نما وارد می‏کنند در حالی که با استفاده از نانو پوشش‏ها قابلیت تنفس سطح از بین نمی‏رود و اگر نم و رطوبتی پشت نما باشد، به سادگی تبخیر میشود و هیچ آسیبی به مصالح ساختمانی نمی‏رساند. در واقع آنچه باعث پوسته پوسته شدن رنگ میشود همین عدم تنفس سطح است، از عوامل مخرب دیگر رزین ها زردگروی آنها می‏باشد که در دراز مدت ظاهر نما را زشت و فرسوده می‏کند.